SuppleSale privātuma politika

Šī Privātuma politika apraksta, kā tiek ievākti, izmantoti un dalīti jūsu personas dati, kad apmeklējat vai veicat pirkumu vietnē supplesale.lv ("Vietne").

PERSONAS INFORMĀCIJA, KO MĒS SAVĀCAM

Apmeklējot Vietni, mēs automātiski savācam noteiktu informāciju par jūsu ierīci, ieskaitot informāciju par jūsu tīmekļa pārlūku, IP adresi, laika zonu un dažas no jūsu ierīcē uzstādītajām sīkdatnēm. Papildus, pārlūkojot Vietni, mēs savācam informāciju par atsevišķām tīmekļa lapām vai produktiem, kurus skatāties, kādi tīmekļa vietnes vai meklēšanas termini jūs novirzīja uz Vietni, un informāciju par to, kā jūs mijiedarbojaties ar Vietni. Šo automātiski ievākto informāciju mēs dēvējam par “Ierīces Informāciju”.

Ierīces Informāciju mēs savācam, izmantojot šādas tehnoloģijas:

- “Sīkdatnes” ir datu faili, kas tiek novietoti jūsu ierīcē vai datorā un bieži vien ietver anonīmu unikālu identifikatoru. Lai iegūtu vairāk informācijas par sīkdatnēm un to, kā atspējot sīkdatnes, apmeklējiet http://www.allaboutcookies.org.
- “Žurnālfailes” seko darbībām, kas notiek Vietnē, un savāc datus, ieskaitot jūsu IP adresi, pārlūka tipu, interneta pakalpojumu sniedzēju, atsaucējas/izejas lapas un datuma/laika zīmogus.
- “Tīmekļa signāllukturi”, “tagi” un “pikseļi” ir elektroniskie faili, ko izmanto, lai reģistrētu informāciju par to, kā jūs pārlūkojat Vietni.

Papildus, kad veicat pirkumu vai mēģināt veikt pirkumu caur Vietni, mēs savācam noteiktu informāciju no jums, ieskaitot jūsu vārdu, rēķina adresi, piegādes adresi, maksājuma informāciju (ieskaitot kredītkartes numurus), e-pasta adresi un tālruņa numuru. Šo informāciju mēs dēvējam par “Pasūtījuma Informāciju”.

Runājot par “Personas Informāciju” šajā Privātuma politikā, mēs runājam gan par Ierīces Informāciju, gan Pasūtījuma Informāciju.

KĀ MĒS IZMANTOJAM JŪSU PERSONAS INFORMĀCIJU?

Pasūtījuma Informāciju, ko mēs savācam, galvenokārt izmantojam, lai izpildītu caur Vietni veiktos pasūtījumus (ieskaitot jūsu maksājuma informācijas apstrādi, piegādes organizēšanu un rēķinu un/vai pasūtījuma apstiprinājumu sniegšanu). Papildus mēs izmantojam šo Pasūtījuma Informāciju, lai:
Saziņā ar jums;
Pārbaudītu mūsu pasūtījumus iespējamā riska vai krāpšanas gadīj

umam; un
Saskaņā ar jūsu izpaustajām vēlmēm sniegtu jums informāciju vai reklāmu par mūsu produktiem vai pakalpojumiem.

Ierīces Informāciju, ko mēs savācam, izmantojam, lai palīdzētu mums identificēt iespējamu risku un krāpšanu (īpaši jūsu IP adresi) un vispārīgāk uzlabot un optimizēt mūsu Vietni (piemēram, ģenerējot analītiku par to, kā mūsu klienti pārlūko un mijiedarbojas ar Vietni, un lai novērtētu mūsu mārketinga un reklāmas kampaņu veiksmi).

JŪSU PERSONAS INFORMĀCIJAS DALĪŠANA

Mēs dalāmies ar jūsu Personas Informāciju ar trešajām pusēm, lai mums palīdzētu izmantot jūsu Personas Informāciju, kā aprakstīts iepriekš. Piemēram, mēs izmantojam WooCommerce, lai vadītu mūsu tiešsaistes veikalu - jūs varat uzzināt vairāk par to, kā WooCommerce izmanto jūsu Personas Informāciju šeit: https://automattic.com/privacy. Mēs arī izmantojam Google Analytics, lai saprastu, kā mūsu klienti izmanto Vietni - jūs varat uzzināt vairāk par to, kā Google izmanto jūsu Personas Informāciju šeit: https://www.google.com/intl/en/policies/privacy/. Jūs varat arī atteikties no Google Analytics šeit: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Beidzot, mēs varētu arī dalīties ar jūsu Personas Informāciju, lai ievērotu piemērojamos likumus un regulējumus, atbildētu uz aizstāvības orderi, meklēšanas orderi vai citu likumīgu informācijas pieprasījumu, ko saņemam, vai citādi aizsargātu mūsu tiesības.

UZVEDĪBAS REKLĀMA

Kā aprakstīts iepriekš, mēs izmantojam jūsu Personas Informāciju, lai piedāvātu jums mērķētu reklāmu vai mārketinga komunikāciju, kas, mūsuprāt, varētu jūs interesēt. Lai uzzinātu vairāk par to, kā darbojas mērķēta reklāma, varat apmeklēt Tīkla reklāmas iniciatīvas (“NAI”) izglītojošo lapu šeit: http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work.

Jūs varat atteikties no mērķētas reklāmas, izmantojot:
FACEBOOK - https://www.facebook.com/settings/?tab=ads
GOOGLE - https://www.google.com/settings/ads/anonymous
BING - https://advertise.bingads.microsoft.com/en-us/resources/policies/personalized-ads

Papildus jūs varat atteikties no dažiem no šiem pakalpojumiem, apmeklējot Digital Advertising Alliance’s atteikšanās portālu šeit: http://optout.aboutads.info/.

NESEKOŠANA

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nemainām mūsu Vietnes datu vākšanas un izmantošanas praksi, kad no jūsu pārlūka redzam NeSekošanas signālu.

JŪSU TIESĪBAS

Ja esat Eiropas iedzīvotājs, jums ir tiesības piekļūt personīgajai informācijai, kuru mēs par jums turam, un pieprasīt, lai jūsu personīgā informācija tiktu labota, atjaunināta vai dzēsta. Ja vēlaties izmantot šīs tiesības, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot zemāk norādīto kontaktinformāciju. Turklāt, ja esat Eiropas iedzīvotājs, mēs norādām, ka apstrādājam jūsu informāciju, lai izpildītu līgumus, kurus mēs varētu būt noslēguši ar jums (piemēram, ja veicat pasūtījumu caur Vietni), vai citādi, lai pārdotu mūsu likumīgās biznesa intereses, kā minēts iepriekš. Turklāt, lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu informācija tiks pārsūtīta ārpus Eiropas, ieskaitot Kanādu un Amerikas Savienotās Valstis.

DATU UZGLABĀŠANA

Kad veicat pasūtījumu caur Vietni, mēs uzturēsim jūsu Pasūtījuma Informāciju mūsu ierakstos, ja vien un līdz jūs mūs lūgsiet šo informāciju dzēst.

IZMAIŅAS

Laika gaitā mēs varam atjaunināt šo privātuma politiku, lai atspoguļotu, piemēram, izmaiņas mūsu praksē vai citus operacionālus, juridiskus vai regulatīvus iemeslus.

SAZINIETIES AR MUMS

Lai iegūtu vairāk informācijas par mūsu privātuma praksi, ja jums ir jautājumi, vai ja vēlaties iesniegt sūdzību, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu info@supplesale.eu vai ar pastu, izmantojot zemāk sniegtos datus:

Skolas iela 38,

Rīga, LV1010,

Latvija